FYZIOTERAPIE

Ambulantní zařízení se zaměřením na novorozence a jejich správný psychomotorický vývoj a Intenzivní rehabilitaci dětí a dorostu s neurologickými diagnózami. 

Co Vám poskytuji:

Vstupní vyšetření

Před začátkem každé intenzivní terapie je nezbytná důkladná vstupní prohlídka s diagnostikou a následným návrhem optimální terapie pro daného pacienta.  

Intenzivní rehabilitace

Jedná se o každodenní intenzivní cvičení po dobu 4 týdnů. Cílem je co největší samostatnost dítěte s podporou pro jeho další všeobecný rozvoj. 


Terapie miminek (0-24 měsíců)

Přijďte na konzultaci, pokud se vám na vašem miminku něco "nezdá". Řekneme si, jak správně s dítětem manipulovat, jak ho správně stimulovat a na co si dávat pozor. 

Individuální fyzioterapie

Součástí terapie je vstupní diagnostika a následná terapie. Jde o řešení a odstranění problémů, které Vás obtěžují v běžném každodenním životě a při sportu.           


PROSTORY FYZIOTERAPIE

Plně vybavená ORDINACE s velkorysým prostorem umožňuje dosáhnout co nejlepších výsledků při terapii. Při cvičení mám k dispozici Bobath válce různých velikostí, senzomotorický chodníček, pomůcky pro rozvoj rovnováhy a hrubé motoriky a spousty dalších.


Součástí prostor ordinace je ZÁZEMÍ PRO DOPROVOD KLIENTŮ, které Vám zajistí plné pohodlí při průběhu terapie Vašich nejbližších. Prostor je soukromý a nabízí místo pro práci, odpočinek či vybavenou kuchyňku.